sold my soul to heaven and to hell. sick as my secrets, but never gonna tell
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | .
 

 up in the air, out of my head

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Linette
for every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness

♦pranešimai : 246
♦reputacija : 3

RašytiTemos pavadinimas: up in the air, out of my head   2013-03-10, 13:35

up in the air, out of my head

Forumo pavadinimas iš dalies atskleidžia ir jo mintį. Tai ne mirtingųjų žmonių gyvenimas, persmelktas pilka kasdienybe. Šičia kertasi trys pasauliai - dangus, žemė ir pragaras. Kol Aukščiausiosios jėgos viską kontroliavo, niekas nežinojo, jog išties egzistuoja dangus ir pragaras. Pusbalsiu minimi pasauliai vieniems atrodė esantys paikos iliuzijos, kitiems tai buvo vietos, į kurias po mirties ir keliaus žemiško gyvenimo iškankintos sielos. Aukščiausiosios jėgos dingo, o su jomis dingo ir visos ribos bei tvyrojusi harmonija. Angelai sukilo, vieni pasiliko savo postuose, kiti persikėlė į žemę, kur kovoja su demonais, pasipylusiais iš pragaro tarsi po lietaus. Vos tik atsivėrė pragaro vartai, šimtai demonų spruko lauk iš tos skylės, tik vyriausieji nusprendė pasilikti savo karalystėje, išsigandę dienos šviesos. Dangaus ir pragaro pasaulių susidūrimo vieta tapo žemė. Kadangi viso pasaulio užkaborių kurti nesiruošiame, tad sutalpinome viską į North Southshiro miestelį, kuriame ir atsivėrė vartai, leidžiantys iš pragaro sprukti demonams ir kitoms tamsybėms. Kol žmonės trūnija prie darbų ir toliau nieko nenutuokdami, medžiotojai (taip save vadina žmonės, nusprendę stoti į kovą prieš tamsiąsias jėgas) naikina pragaro išgamas, rizikuodami savosiomis gyvybėmis.DANGAUS KARALYSTĖ

Dangaus karalystėje buvo įsikūrusios Aukščiausiosios jėgos, kurios dingo, tad dabar ten liko arkangelai, angelai bei rojaus nusipelniusios, žmonių sielos.
♦Aukščiausiosios jėgos laikomos visa ko pradžia. Jos sukūrė tūkstančius metų egzistavusią tvarką ir palaikė harmoniją tarp trijų pasaulių. Kas joms atstovauja, niekas nežino, net arkangelai nėra matę jų atstovų.
♦Arkangelai yra Aukščiausiųjų jėgų vyriausieji sargybiniai, apdovanoti tokiomis galiomis, kaip: manipuliacija energija, telepatija, teleportacija, telekinezė, gydymas. Kiekvienas arkangelas besąlygiškai paklūsta Aukščiausioms jėgoms ir išžengia iš dangaus karalystės tik esant būtinybei. Arkangelai neturi nuosavų pavidalų, jie įsikūnija į tyros sielos žmones.
♦Angelai yra antrieji sargybiniai po arkangelų. Jie paklūsta tiek Aukščiausioms jėgoms, tiek arkangelams. Angelai daugiau laiko praleidžia žemėje, kovodami su ten įsigalėjusiais demonais, apsėstaisiais ir kitais pragaro sutvėrimais.
♦Rojaus sielos yra mirusiųjų žmonių sielos, patekusios į dangaus karalystę po dorai nugyvento, žmogiškojo gyvenimo. Kiekviena siela atkeliauja į dangų tokiu pavidalu, kokį paskutinį kartą turėjo žemėje. Visos sielos nugyvena 15-ka žmogiškųjų gyvenimų su tam tikromis pertraukomis, o tada tampa angelais arba pasilieka paprasčiausiais dangaus gyventojais. Beje, kiekviena siela turi po asmeninį rojaus kampelį, kuriame viskas yra būtent taip, kaip nori ji.ŽEMĖS KARALYSTĖ

Žemės karalystė neturi jokių kitų būtybių, išskyrus žmones, kurie patys save išskirstė į įvairiausius sluoksnius ir susikūrė nuosavą tvarką, visuomenės pažiūras bei kitą velniavą.
♦Žmonės - dvikojės, mąstančios būtybės, kartais pamirštančios, jog reikia mąstyti galva, bet ne subine ar kita kūno dalimi.
♦Medžiotojai - lygiai tokie pat sutvėrimai, kaip žmonės, tik šie pasišventę pragaro išgamų naikinimui ir išmano apie savo darbą.
♦Pranašai - Aukščiausiųjų jėgų apdovanoti žmonės. Vieni iš jų regi ateities vizijas, kiti geba susisiekti su mirusiųjų sielomis, treti yra aiškiaregiai, ketvirti turi gydymo galių arba gali dirbti su runų, žolelių ir panašiais burtais.PRAGARO KARALYSTĖ

Pragaro karalystėje svarbiausią vaidmenį užima puolę arkangelai ir angelai, dar vadinami velniais. Jie yra pragaro šeimininkai, po kurių seka demonai, apėstieji ir kitos, prasto sukirpimo būtybės, o pačioje eilės pabaigoje stoviniuoja suterštos žmonių sielos, atsisakiusios atgailos ir atsidūrusios pragare, kur yra kankinamos.
♦Velniai yra stipriausios pragaro būtybės, kažkada buvusios Aukščiausiųjų jėgų pašonėje, bet galiausiai sukilusios ir kritusios į pačias žemės gelmes, kur susikūrė savo karalystę ir vadovauja jai. Velniai turi tokius pat gebėjimus, kaip ir arkangelai, tik nesugeba įkvėpti gyvybės. Jiems taip pat reikia kūnų, kuriuose gali apsigyventi, nes yra beveidžiai pavidalai. Opiausia problema ta, kad kūnus reikia dažnai keisti, nes dėl jų galios, kūnai ilgai neatlaiko, atsiveria žaizdos ir t.t
♦Demonai yra antrieji po velnių. Jie tarsi savotiški velnių tarnai ir sargai. Kiekvienas demonas kažkada buvo paprasta žmogaus siela, patekusia į pragarą už blogus darbus ar savo parsidavimą žmogiškame gyvenime, vardan noro išpildymo. Demonai turi teleportacijos ir telekinezės gebėjimus. Kaip ir arkangelai, angelai ir velniai, neturi savo tikrojo pavidalo, tad paprasčiausiai įsikūnija į žmonių kūnus.
♦Apsėstieji yra piktųjų sielų apsėsti žmonės, gyvenantys žemės karalystėje. Ypatingų gebėjimų jie neturi.
♦Kiti yra tie, kurie telpa jūsų vaizduotėje. Gali būti vampyrai, metamorfai, sirenos, raganiai ir panašiai.

_________________

Up in the air, fucked up our life. All of the laws I’ve broken, loves that I’ve sacrificed. Is this the end? I wrap my hands around your neck so tight with love, love. A thousand times I’ve tempted fate, a thousand times I’ve played this game, a thousand times that I have said today, today, today.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://upintheair.lithuanianforum.com
 

up in the air, out of my head

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: the end of the beginning :: up in the air, out of my head-